Jsme přítomností Vaší budoucnosti.

Manažerská edukace

Justin_365Potřebujete-li zvýšit efektivnost firmy, nabízíme Vám:
• manažerský audit,
• vzdělávání zaměstnanců v oblasti LEAN,
• pomoc při implementaci změn.

Přesvědčte se, jak pružně zvládneme nenadálé výkyvy Vašich personálně vzdělávacích potřeb v nabízených aktivitách.

Garantem a školitelem v této oblasti je Pavel Justin, který je absolventem VVŠ, oboru řízení provozu pásové a kolové techniky, Univerzity obrany se zaměřením na management, VŠEM se zaměřením na podnikovou ekonomii a management a postgraduálního studia na Karlově univerzitě obor  pedagogika a psychologie.

Pavel Justin má více než20 let praxe ve vrcholovém managementu  firem,  5 let pracoval v automobilovém průmyslu se zodpovědností za výrobu a logistiku. V průběhu praxe dosáhl certifikátu BLACK BELT,   rovněž absolvoval 6měsíční trénink štíhlé výroby s certifikací LEAN PLANT a zlepšování procesů pod vedením korejského managementu (KAIZEN).

V posledních letech pracoval v manažerské pozici Production Excellence ve společnosti Škoda Doosan a  naposledy působil v pozici  generálního ředitele ve společnosti  KOVOSVIT, MAS a.s. .

Jako konzultant  se specializuje na procesní a projektové řízení v oblasti logistiky, výroby a kvality s využitím  metod  LEAN a SIX SIGMA. Dále se zabývá strategii řízení firmy.

Manažerský audit     Manažerské vzdělávání    INTERIM management

TRW-small ICG_small

tlacitko