Seřizovač – mechanik

Pracovní náplň:

  • seřizování výrobních zařízení a montáž forem
  • práce s kontrolními prvky

Požadavky:

  • vzdělání technického směru zámečník, kovo obráběč či obor vztahující se k mechanice a tvorbě strojů
  • NJ výhodou, není podmínkou
  • spolehlivost, komunikativnost
  • znalost strojírenské technické dokumentace

Nabízíme:

  • základní mzda 20.000 Kč až 28.000 Kč na základě zkušeností
  • výkonnostní prémie, příplatky
  • po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity
  • zajímavou práci při zpracování dřeva
  • příspěvek na stravné
  • systém vzdělávání a školení hrazené firmou
  • stabilní pracovní poměr
  • práce vhodná pro absolventy

Tato pracovní příležitost se nachází ve městě Hluboká nad Vltavou.

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosím volejte na naše personální oddělení +420 778 094 700 nebo zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu j.lemka@nsesolutions.cz

Jan Lemka, DiS.

Personalista

Spojte se s naším personalistou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 778 094 700
e-mail: j.lemka@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

11 + 1 =