Balička

Hledáme šikovné a spolehlivé uchazeče na pozici balení v potravinářském průmyslu.

Požadujeme:

  • pracovitost, spolehlivost, zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hod. směnách
  • praxe ve výrobě je výhodou

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem, balení hotových výrobků do krabic, kontrola vstupních surovin

Nabízíme:

  • dotované stravné
  • výkonnostní odměny
  • příplatky za víkend a noční směnu
  • možnost školení a vzdělávacích kurzů

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete, prosím, Váš životopis na adresu a.trcka@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 774 487 700.

Bc. Adam Trčka

Personalista

Spojte se s naším personalistou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 774 487 700
e-mail: a.trcka@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

7 + 1 =