Vedoucí výroby

Do společnosti v Suchdole nad Lužnicí s více jak 700 zaměstnanci hledáme flexibilního člověka s kreativními nápady, který je otevřený novým výzvám na pozici vedoucí výroby.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk úrovně B2
  • pokročilá znalost MS Office
  • vedoucí schopnosti
  • komunikační a interpersonální dovednosti

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku
  • zadávání a dodržování výrobních postupů
  • plánování výrobních kapacit
  • dohled nad plněním výrobních objednávek z hlediska nastavení termínů a kvality
  • pravidelná kontrola parametrů výrobního procesu a report výsledků vedení společnosti

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • jednosměnný provoz
  • mzda od 30 000 Kč
  • cestovní příspěvek, životní pojištění, poukázky
  • začlenění a rozmanitost
  • vzdělávání a rozvoj v rámci interních školeních a kurzů
  • 25 dnů dovolené
  • roční odměna

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 777 432 700.

Šárka Hrabáková

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 777 432 700
e-mail: s.hrabakova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

8 + 8 =