CNC Operátor

Přijmeme vhodné kandidáty na pozici operátora CNC.

Požadujeme:

  • výuční list (technického zaměření)
  • znalost čtení technické dokumentace
  • znalost práce s posuvným měřidlem, úhloměrem
  • základní znalost Windows
  • praxe na ohraňovacím lisu je výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Náplň práce:

Tvarování komponentů a dílců z nerezového plechu pomocí ohraňovacího lisu dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:

  • úkolovou mzdu 110-180 Kč/ hod
  • vyrovnávací příspěvek po dobu 1 roku
  • prémie za docházku
  • prémie za odpracované roky
  • příplatek za noční směnu nad rámec zákona
  • příspěvek na stravování
  • slevu na firemní výrobky
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí

Tato pracovní pozice se nachází ve Veselí nad Lužnicí.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte poslat Váš životopis na a.trcka@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. čísle +420 774 487 700.

Bc. Adam Trčka

Personalista

Spojte se s naším personalistou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 774 487 700
e-mail: a.trcka@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

2 + 7 =