Elektromontér

Hledáme šikovného elektromontéra do jednosměnného provozu.

Požadujeme:

  • výuční list v oboru elektrikář – silnoproud,
  • samostatnost,
  • spolehlivost.

Náplň práce:

  • montáž rozvaděčů dle technické dokumentace.

Nabízíme:

  • mzdu 24 400 – 26 900 Kč,
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
  • práce v čistém prostředí,
  • jednosměnný provoz,
  • příspěvek na dopravu,
  • náborový příspěvek.

Pro zájem o pracovní pozici nebo více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 777 432 700 nebo na emailu v.dvorakova@nsesolutions.cz.

Bc. Veronika Dvořáková

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 777 432 700
e-mail: v.dvorakova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

1 + 3 =