Specialista nákupu

Do mezinárodní společnosti hledáme vhodné uchazeče na pozici specialisty nákupu, jehož náplní práce bude mimo jiné řešení dodavatelských reklamací.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru;
  • AJ/NJ slovem i písmem na komunikační úrovni;
  • Schopnost orientace v technické dokumentace;
  • Pokročilá znalost MS Office;
  • ŘP sk. B;
  • Komunikační schopnosti, cílevědomost, analytické a logické myšlení;
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.

Náplň práce:

  • Komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli;
  • Vypracování poptávek a vyhodnocování nabídek dodavatelů;
  • Řízení a koordinace činností v oblasti nákupu za účelem zajištění plynulého a včasného provedení realizovaných projektů;
  • Řešení dodavatelských reklamací;
  • Strategické řízení a rozvoj dodavatelů, reporting;
  • Spolupráce s výrobními středisky v rámci procesu zvyšování kvality a optimalizace nákladů.

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti;
  • Možnost osobního a kariérního růstu;
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv;
  • Dovolená navíc a další zajímavé firemní benefity.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 778 072 700.

Bc. Adéla Lélyová

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 778 072 700
e-mail: a.lelyova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

7 + 12 =