Skladník s VZV

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • schopnost pracovat na směny
  • praxi s obsluhou VZV

Náplň práce:

  • obsluha VZV
  • práce se čtečkami a PC
  • manipulace s materiálem, inventarizace zásob, naskladňování a vyskladňování zboží

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 28 000 Kč/měsíc
  • měsíční prémie
  • 25 dnů dovolené
  • svoz
  • stravenkový paušál

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu m.podloucka@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 774 487 700.

Bc. Markéta Podloucká

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky. tel: +420 774 487 700 e-mail: m.podloucka@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

2 + 10 =