Skladník

Požadujeme:

  • samostatnost
  • spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • aktivní oprávnění na VZV

Náplň práce:

  • Provádění inventur a udržování svěřeného skladu,
  • obsluha VZV vozíku,
  • přijímání a naskladňování výrobků,
  • evidence naskladněno zboží.

Nabízíme:

  • Mzdu 22 000 Kč,
  • motivační příspěvek za docházku,
  • výkonnostní prémie,
  • práce v čistém a moderním prostředí,
  • možnost jednosměnného nebo třísměnného provozu,
  • podnikové stravování nebo stravenky,
  • 5 týdnů dovolené.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu v.simackova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 774 124 700.

Vendula Šimáčková

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 774 124 700
e-mail: v.simackova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

8 + 4 =