Nákupčí

Pro nové nákupní oddělení významné mezinárodní dodavatelské společnosti v Jižních Čechách hledáme cílevědomou a zodpovědnou osobu, která se bude podílet na procesu zefektivňování dodavatelských řetězců v průmyslové výrobě.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – technického směru výhodou (min. bakalářské);
  • Český a německý jazyk slovem i písmem;
  • Vyjednávací a komunikační schopnosti, analytické a logické myšlení;
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci;
  • Znalost práce na PC – MS Office;
  • Samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, inovativní myšlení, spolehlivost;
  • Pozitivní přístup a cílevědomost;
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič;
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni výhodou;
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou.

Náplň práce:

  • Objednávání a nákup materiálu a služeb, zajištění požadovaného množství skladových zásob;
  • Komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli;
  • Vypracování poptávek a vyhodnocování nabídek dodavatelů;
  • Strategické řízení a rozvoj dodavatelů, reporting;
  • Spolupráce s výrobními středisky v rámci procesu zvyšování efektivnosti a optimalizace nákladů;
  • Práce v MS Office (word, excel, power point).

Nabízíme:

  • Zajímavou pracovní pozici v mezinárodní společnosti;
  • Možnost osobního růstu, školení, profesní růst, získání nových zkušenosti;
  • Příjemné pracovní prostředí;
  • Denní komunikaci v německém jazyce
  • Nadprůměrné platové ohodnocení a další benefity.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 778 072 700.

Bc. Adéla Lélyová

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 778 072 700
e-mail: a.lelyova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

13 + 14 =