Přípravář pro elektromontáž

Tato pozice se nachází v nadnárodní společnosti v Suchdole nad Lužnicí, která se zabývá výrobou přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace s více než 700 zaměstnanci.

Profil uchazeče:

– vyučení v oboru elektro výhodou

– znalost elektrických materiálů

– manuální zručnost

– samostatnost

– zodpovědnost a pečlivost

– orientace v technické dokumentaci

– základy PC

Pracovní náplň:

– příprava materiálu pro výrobu

– organizace výroby a zakázek

– denní meeting s operátory

– tištění etiket

– kompletace komponentů pro zakázky

Nabízíme:

– práce na hlavní pracovní poměr

– dvousměnný/třísměnný provoz

– práce ve stabilní nadnárodní společnosti

– svoz zaměstnanců zdarma/příspěvek na dopravu

– finanční ohodnocení na základě praxe a zkušeností 20.000 – 28.000 Kč

– stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

– příspěvek na penzijní připojištění

– možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete životopis na emailovou adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 777 432 700.

Šárka Hrabáková

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 777 432 700
e-mail: s.hrabakova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

9 + 1 =