Skladník v potravinářském průmyslu

Do potravinářského průmyslu v okolí Soběslavi hledáme vhodné uchazeče na pozici skladník/manipulant.

Požadujeme:

  • spolehlivost, pracovitost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • řidičské oprávnění vysokozdvižného vozíku je výhodou

Náplň práce:

  • manipulace s hotovými výrobky
  • skladová evidence

Nabízíme:

  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • plně hrazené stravenky
  • svoz z různých směrů zdarma
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na adresu d.tscheplak@nsesolutions.at nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. +420 774 207 700.

Bc. Adam Trčka

Personalista

Spojte se s naším personalistou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 774 487 700
e-mail: a.trcka@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

12 + 9 =