Mistr ve výrobě

Do společnosti v Suchdole nad Lužnicí s více jak 700 zaměstnanci hledáme mistra do výroby.

Požadujeme:

  • vyučení s maturitou
  • schopnost týmové práce
  • praxe na obdobné pozici
  • praxe s vedením týmu lidí
  • organizační schopnosti
  • prezentační a komunikační schopnosti

Náplň práce:

  • řízení pracovníků a organizace práce
  • dohled nad plněním úkolů a dodržování časového harmonogramu
  • kontrola a dodržování bezpečnosti práce
  • zaškolování pracovníků

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • práce v čistém a moderním prostředí
  • mzda od 28 000 Kč
  • třísměnný provoz
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • motivační program
  • zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu s.hrabakova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 777 432 700.

Šárka Hrabáková

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 777 432 700
e-mail: s.hrabakova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

1 + 14 =