Operátor montáže rozvaděčů

Požadujeme:

  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost a samostatnost

Hlavní náplň práce:

  • sestavování a montování rozvaděčů z jednotlivých dílů
  • balení a příprava rozvaděče na odeslání zákazníkům
  • práce na různých pracovištích

Nabízíme:

  • motivační nástupní mzdu a prémiový systém odměňování
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • svoz do zaměstnání zdarma / příspěvek na dojíždění
  • náborový příspěvek 10 000 Kč

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. +420 778 072 700.

Ing. Adéla Lélyová

Personalista

Spojte se s naší personalistkou ohledně této pracovní nabídky.

tel: +420 778 072 700
e-mail: a.lelyova@nsesolutions.cz

Zaujala Vás tato nabídka?

Pokud máte zájem o tuto nebo jakoukoliv jinou pracovní nabídku, můžete kontaktovat naše personální oddělení i skrze kontaktní formulář. Hned, jak to bude možné, se Vám ozve jeden z našich personalistů.

R

Individuální jednání

R

Nástup možný ihned

R

Práce dle Vašich požadavků

Kontaktní formulář

5 + 3 =